• Nastolatek pije alkohol
  Zła wiadomość dla amatorów mocnych trunków. Ewentualna wizyta w jednej z izb wytrzeźwień może drogo kosztować. Samorządy zapowiadają podwyżkę opłat za pobyt w tzw. wytrzeźwiałkach.
 • Piotr Tymochowicz twierdzi, że 30 proc. polskich polityków to alkoholicy. Piją wszyscy, niezależnie od partyjnych barw, bo jak powiedział kiedyś Leszek Miller "wódka jest ponadpartyjna". Alkohol leje się nie tylko w zaciszu pokojów hotelu poselskiego, ale na rautach, bankietach i w sejmowej "Hawełce".
 • Policyjny "kogut"
  Policja zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, który był tak pijany, że zasnął za kierownicą, zatrzymując samochód na środku drogi. Mężczyzna miał we krwi ponad 3,3, promila alkoholu. Obok niego siedział jeszcze bardziej pijany pasażer.
 • Seks
  Seks to nierzadko balansowaniem na krawędzi. Ryzykowne, niezabezpieczone stosunki seksualne to domena młodych kobiet. Sprawa dotyczy nie tylko „kobiet rozwiązłych, ale też ,wiernych swoim ukochanym, „seryjnych monogamistek”. Grupy szczególnego seksualnego ryzyka wyłoniły nowe badania.
 • Wuj prezydenta zatrzymany. Jechał po pijaku
  Wuj prezydenta USA trafił do aresztu. Policjanci zatrzymali go, gdy jechał po pijaku. Po aresztowaniu próbował dzwonić do bratanka, ale nic mu to nie pomogło.