Łomża Vive przegrała jedną bramką inauguracyjny mecz Ligi Mistrzów
17 września 2020Od porażki rozpoczęli nowy sezon Ligi Mistrzów piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce. Mistrzowie Polski ulegli na wyjeździe niemieckiej drużynie SG Flensburg-Handewitt 30:31 (14:14) w meczu pierwszej kolejki grupy A.