Reprezentantka Polski utknęła w Argentynie. Jeśli wyjdzie z domu, trafi do więzienia [WIDEO]
02 kwietnia 2020Monika Stachowska po zakończeniu kariery postanowiła spełnić swoje największe marzenie i wraz z partnerem, udała się w podróż dookoła świata. Polka utknęła na kwarantannie w Argentynie. "Jeśli wyjdziemy z domu, pójdziemy do więzienia" - mówi była reprezentantka kraju w piłce ręcznej.