• Studio telewizyjne
  "Dziś podziękowano mi za pracę. Dobrym ludziom dziękuję za wszystko" - napisał na Twitterze Kamil Dziubka. Reporter pracował wcześniej w "Wiadomościach" TVP.
 • Wiadomości TVP
  Po 24 latach pracy z TVP rozstaje się Bogdan Ulka. O jego zwolnieniu poinformowała na Twitterze Beata Tadla. "Boguś, trzymaj się" - napisała.
 • Beata Kempa
  Co do moich słów na urodzinach Radia Maryja, to od dzieciństwa pisałam listy do różnych duchownych. Pisałam w imieniu mojej sparaliżowanej babci i zawsze te listy zaczynały się od słów: przewielebny bądź przewielebni - przyznaje Beata Kempa, szefowa Kancelarii Premiera, w rozmowie z Magdaleną Rigamonti z DZIENNIKA GAZETY PRAWNEJ.
 • Krystyna Pawłowicz w Sejmie
  Krystyna Pawłowicz w formie. Posłanka PiS napisała na Facebooku, jaki los powinien spotkać dziennikarzy TVP po wejściu w życie tak zwanej małej ustawy medialnej przygotowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.
 • Beata Tadla, Piotr Kraśko, Joanna Racewicz
  Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta prezentacja jesiennej oferty programowej Telewizji Polskiej. W gmachu TVP przy ulicy Woronicza w Warszawie zjawiły się największe gwiazdy stacji. Zobacz, jak zaprezentowali się aktorzy i dziennikarze, których w najbliższych miesiącach będziemy oglądać na ekranach.
 • Beata Tadla i Piotr Kraśko
  Beata Tadla zmieniła pracę. Zrezygnowała z TVN na rzecz TVP. Jej szefem będzie teraz Piotr Kraśko. I na pierwszy rzut oka widać, że oboje się bardzo lubią!
 • Kreacje na 13. Balu Dziennikarzy
  Na co dzień znamy ich głównie z ekranów telewizorów: programów publicystycznych i serwisów informacyjnych. A jak gwiazdy dziennikarstwa prezentują się na czerwonym dywanie? Odpowiedzią na to pytanie był doroczny, trzynasty już Bal Dziennikarzy. Ta prestiżowa impreza zawsze przyciąga największe nazwiska branży i obfituje w niezwykle strojne kreacje. Jak było tym razem? Dla kogo trzynastka okazała się szczęśliwa? Zobacz!