• Piotr Kraśko
    "Jest pewna granica, której nie powinno się przekraczać. Czym innym jest to, o czym mówiłem w TOK FM na temat kształtu uroczystości powstańczych 1 sierpnia, że naprawdę zaszczytem dla asysty wojskowej jest stanąć obok powstańców, a nie na odwrót. Nigdy jednak dziennikarz nie może jawnie popierać jakiejś partii politycznej, czy wskazywać, kto powinien być premierem, a kto prezydentem. Podstawą dziennikarstwa jest rzetelna informacja i podawanie faktów - tłumaczy w rozmowie z dziennik.pl Piotr Kraśko. Dziennikarza zapytaliśmy także, jak odnalazł się w szeregach pracowników TVN i co sądzi o obecnej kondycji "Wiadomości".
  • Krystyna Pawłowicz w Sejmie
    Krystyna Pawłowicz w formie. Posłanka PiS napisała na Facebooku, jaki los powinien spotkać dziennikarzy TVP po wejściu w życie tak zwanej małej ustawy medialnej przygotowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.
  • Grzegorz Schetyna
    "Myślałem, że Andrzej Duda stworzy choć pozory konsultacji i analizy tego dokumentu" - komentował Grzegorz Schetyna w audycji Moniki Olejnik złożenie przez prezydenta podpisu pod przygotowaną przez PiS nowelizacją ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. "A on przyjechał z Wisły, podpisał i wrócił na ferie. To jest zupełnie niepoważne" - dodał były minister w rządzie Ewy Kopacz.