• Piotr Kraśko
  Pierwszy raz w życiu, podczas swojej pracy, nie wiedziałem, co powiedzieć, gdy słuchałem historii jednej z kobiet. To była matka, która straciła dziecko w czasie przeprawy z Turcji do Grecji. Opowiadając o tym mówiła, że od czterech lat, codziennie śni się jej, że karmi tego chłopca piersią, bo nie zdążyła tego zrobić zanim weszli na łódkę - mówi w rozmowie z dziennik.pl Piotr Kraśko. Dziennikarz jesienią w stacji TVN będzie prowadzącym program "Wracajcie, skąd przyszliście".
 • Kamil Durczok, Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko w miniony weekend zadebiutował w roli prezentera porannej audycji "Dzień Dobry TVN" kilka dni temu zaś po raz pierwszy poprowadził program "Fakty z zagranicy" w TVN24 BiŚ. To, jak wypadł w nowej roli, bardzo spodobało się Kamilowi Durczokowi.
 • Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko
  Karolina Ferenstein-Kraśko idzie w ślady swojego męża i już niebawem będziemy mogli oglądać ją na małym ekranie. Żona szefa "Wiadomości" została ekspertką w nowym programie, który jesienią zadebiutuje na antenie TVP1.
 • Piotr Kraśko
  Magazyn "Na pierwszym planie" prowadzony przez Piotra Kraśkę zostaje zdjęty z anteny telewizyjnej Jedynki. Od marca, w jego zastępstwie prawdopodobnie pojawi się nowy program publicystyczny.