• Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko po latach pełnienia funkcji szefa "Wiadomości" - jednego z największych serwisów informacyjnych w kraju, podjął się pracy w roli prezentera programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz zapewnia jednak, że nie traktuje tej zamiany, jako kroku wstecz.
 • Piotr Kraśko
  Pomysł zwolnienia wszystkich ludzi w telewizji i zatrudnienia części od nowa na nieznanych jeszcze podstawach wydaje mi się niezrozumiały - mówi w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Piotr Kraśko, szef Wiadomości TVP.
 • Beata Tadla, Piotr Kraśko, Joanna Racewicz
  Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta prezentacja jesiennej oferty programowej Telewizji Polskiej. W gmachu TVP przy ulicy Woronicza w Warszawie zjawiły się największe gwiazdy stacji. Zobacz, jak zaprezentowali się aktorzy i dziennikarze, których w najbliższych miesiącach będziemy oglądać na ekranach.
 • Gwiazdy TVP na prezentacji ramówki jesiennej ramówki
  We wtorkowy wieczór, podczas uroczystej gali, Telewizja Polska zaprezentowała tajniki swojej jesiennej ramówki. Na uroczystości zjawiły się niemal wszystkie gwiazdy TVP. Zobacz, jak promowały swoją stację.
 • Prezentacja jesiennej ramówki TVP
  Wczoraj wieczorem Telewizja Polska zaprezentowała szczegóły swojej jesiennej ramówki. Na konferencji prasowej zjawiły się największe gwiazdy stacji, wśród nich aktorzy serialowi, gwiazdy programów rozrywkowych, twórcy programów publicystycznych i informacyjnych oraz prezenterzy. Zobacz, jak zaprezentowały się najpopularniejsze osobowości TVP.
 • Zarobki gwiazd Telewizji Polskiej
  Jak wiadomo sytuacja finansowa Telewizji Polskiej jest dość dramatyczna, jednak gwiazdy pracujące dla stacji, wciąż mogą liczyć na wysokie honoraria. "Super Express" opublikował właśnie ranking wynagrodzeń znanych osobowośc TVP. Zobacz, kto zarabia najwięcej.