• Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko
  Długa rozłąka nie jest dobra – twierdzi dziennikarz. Zapewnia, że trudno było mu wytrzymać tęsknotę za żoną, która pojechała do Azji na plan programu „Agent”. Karolina Ferenstein-Kraśko również uważa, że to właśnie dłuższe rozstanie z rodziną i niepewność wywołana brakiem kontaktu telefonicznego stanowiły dla niej największe wyzwanie.
 • Kinga Rusin i Piotr Kraśko
  Nie każda kobieta w takim stroju zdecydowałaby się na pokonywanie wysoko zawieszonych przeszkód, ale czego się nie robi po to, by jak najszybciej oddalić się z miejsca pracy... :)
 • Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko
  Na początku imprezy dziennikarz bez skrępowania zaglądał małżonce w dekolt - trzeba przyznać: oszałamiająco wyeksponowany, ale chwilę później - na widok fotografów - odwracał wzrok od jej pięknych kształtów. Jak myślicie, dlaczego?
 • Odważny dekolt Karoliny Ferenstein-Kraśko
  Zawsze piękna i elegancka, ale raczej rzadko odkrywająca dużo ciała - tak można by w największym skrócie podsumować dotychczasowy styl Karoliny Ferenstein-Kraśko. Po ostatnim występie opis ten należałoby jednak niezwłocznie zweryfikować..., wykreślając jego ostatni fragment.