• Edyta Górniak
  Od momentu, w którym Edyta Górniak oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Piotrem Schrammem, kolorowe media rozpoczęły snucie domysłów na temat rzekomego nowego mężczyzny, który miał skraść serce gwiazdy. Diva w końcu postanowiła odnieść się do tych plotek.
 • Edyta Górniak i Piotr Schramm
  Edyta Górniak kilka dni temu potwierdziła swoje rozstanie z adwokatem, Piotrem Schrammem. Zdaniem "Faktu", diva porzuciła partnera dla innego mężczyzny. Tabloid ma nawet przypuszczenia, kim jest jej nowy kochanek .
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak trzy dni temu oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Piotrem Schrammem. Jak wiadomo, piosenkarka uwielbia obsmarowywać swoich byłych partnerów w mediach. Ponoć diva postanowiła i w tym przypadku nie tracić czasu i już rozpoczęła negocjacje okładki z kolorowymi magazynami.
 • Edyta Górniak i Piotr Schramm
  O końcu związku Edyty Górniak i Piotra Schramma media plotkowały od kilku tygodni. Dotychczas jednak, artystka stanowczo im zaprzeczała. W końcu postanowiła powiedzieć prawdę i oświadczyła, że ona i jej partner właśnie się rozstali.
 • Edyta Górniak
  Od dwóch dni w kolorowej prasie krążą plotki o rzekomym romansie Edyty Górniak, która miała porzucić swojego partnera, Piotra Schramma dla dużo młodszego od siebie mężczyzny. Gwiazda w końcu postanowiła odnieść się do tych rewelacji.
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak zabrała głos w kwestii plotek dotyczących jej rzekomego rozstania z Piotrem Schrammem. Piosenkarka zaprzeczyła sensacyjnym, medialnym doniesieniom.
 • Edyta Górniak i Piotr Schramm
  Edyta Górniak w środowisku show biznesu, ma opinię bardzo kapryśnej gwiazdy. Ponoć w życiu prywatnym, artystka również miewa humory, które jak głosi ostatnia plotka, właśnie zniszczyły jej związek z adwokatem, Piotrem Schrammem.
 • Edyta Górniak i Piotr Schramm
  Edyta Górniak, nie nagrywa nowych płyt, mimo to wciąż świetnie zarabia na swoim wizerunku gwiazdy polskiej estrady. Piosenkarka nie poprzestaje jednak na działalności artystycznej i wraz ze swoim ukochanym, Piotrem Schrammem właśnie założyła nową firmę.
 • Edyta Górniak lubi podkreślać w mediach, że jej związek z Piotrem Schrammem jest szczęśliwy. Piosenkarka planuje ponoć poślubić ukochanego. Sama ceremonia oraz wszystko co z nią związane, z pewnością będzie budziło ogromne zainteresowanie mediów.
 • Edyta Górniak po rozwodzie z Dariuszem Krupą zapewniała, że nigdy więcej nie wyjdzie za mąż. Piosenkarka nie spodziewała się jednak, że spotka na swojej drodze Piotra Schramma, którego uważa ponoć za mężczyznę swojego życia. Czy ta miłość zmieni jej zdanie odnośnie powtórnego małżeństwa?