• Tadeusz Pluciński
  Wizerunek łobuza i złego, zbuntowanego chłopca przyciągał do nich tabuny kobiet. Na opinię kobieciarza trzeba sobie zapracować, a im „praca” przychodziła łatwo… Oto subiektywny ranking największych playboyów PRL-u!
 • Kim Basinger
  Jest jednym z najsłynniejszych symboli seksu światowego kina. Na swoim koncie ma Oscara, rolę dziewczyny Bonda i 13 sesji dla „Playboya”. Dziś Kim Basinger ma 62-lata i nadal nie przestaje zachwycać.
 • Amberleigh West
  Już w lutym w magazynie „Playboy” po raz ostatni opublikowane zostaną rozbierane fotografie... Na pożegnalnej okładce erotycznego wydania pisma pojawi się Pamela Anderson, a jako Playmates kusić będą Kristy Garret i Amberleigh West. Oto przedsmak ostatnich takich zdjęć!
 • Grudniowy Playboy z kalendarzem
  Playmates są wieczne! Piękne, seksowne, a co najważniejsze WCIĄŻ NAGIE amerykańskie króliczki "Playboya" wzięły udział w nowym projekcie. W grudniowym numerze męskiego magazynu znajdziecie ekskluzywny kalendarz na rok 2016 ze zdjęciami Gavina O'Neilla.
 • Zapomniane okładki "Playboya"
  Dziś mogą wydawać się zabawne, jednak w latach 90. te okładki robiły na czytelnikach niemałe wrażenie. Za sprawą mijającego czasu i interwencji chirurgów plastycznych, żadna z modelek nie przypomina już tego, co mogli podziwiać fotografowie „Playboya”… Mimo to warto powspominać. Oto gorące okładki sprzed 2 dekad.
 • Olga Niedzielska
  Na tle amerykańskiej edycji „Playboya” nie mamy się czego wstydzić… Tak udanych okładek najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn pozazdrościłoby niejedno zachodnie czasopismo! Po tym jak amerykańscy wydawcy poinformowali o rezygnacji z rozbieranych zdjęć, polscy czytelnicy zastanawiają się, czy zmiany dotkną także naszej edycji… Póki co, przedstawiamy subiektywny ranking najgorętszych okładek „Playboya” jakie pojawiły się w Polsce. Zobacz koniecznie!
 • Paulina Mikołajczak
  Ma 167 cm wzrostu, niemal idealne wymiary, a na koncie sukcesy w konkursach piękności… Paulina Mikołajczak, gwiazda październikowego „Playboya”, robi furorę na Instagramie… Oto, co możecie zobaczyć na jej profilu!
 • Heidi Montag
  „Playboy” kusi czytelników zmysłowym pięknem kobiecego ciała już od ponad 60 lat. W tym czasie zdążył zaliczył co najmniej kilka wpadek. Od przesadnego retuszu, przez nietrafione pomysły na sesje, po nieatrakcyjne modelki... Oto najgorsze okładki „Playboya”według portalu blackbookmag.com.
 • Edyta Olszówka
  Rozbierane zdjęcia Edyty Olszówki pojawiły się w „Playboyu” dwukrotnie. Aktorka zadebiutowała w 2000 roku. Sesja pt. „Naga prawda o latach 50.” przypadła do gustu czytelnikom, jednak na kolejną musieli czekać aż 3 lata. Zobacz zdjęcia!
 • Kasia Porycka
  Na okładce najnowszego "Playboya" pojawiła się Kasia Porycka. W numerze znajdziecie m.in. gorącą sesję modelki, inspirowaną filmami 007. Zobacz gorące fotki!