• Daniella Chavez
  Piękna Daniella Chavez jest jednym z najpopularniejszych króliczków Playboya w Ameryce Południowej, a w ubiegłym roku została okrzyknięta maskotką Copa America 2015. Ponętna chilijska modelka nie znosi porażek… Kiedy zajęła trzecie miejsce w jednym z konkursów piękności, opublikowała w internecie swoje nagie zdjęcie pod prysznicem, okraszone podpisem „wypchajcie się”…
 • Victoria Silvstedt
  Pochodząca ze Szwecji, 41-letnia supermodelka Victoria Silvstedt spędza początek roku w St. Barts, korzystając z uroków tamtejszych plaż. Mierząca 182 cm wzrostu blond piękność nie mogła pozostać niezauważona... Zobacz galerię!
 • Paulina Mikołajczak
  Ma 167 cm wzrostu, niemal idealne wymiary, a na koncie sukcesy w konkursach piękności… Paulina Mikołajczak, gwiazda październikowego „Playboya”, robi furorę na Instagramie… Oto, co możecie zobaczyć na jej profilu!
 • Izabella Łukomska-Pyżalska
  Pięć miesięcy temu została matką, a już dziś pokazuje się w kusym bikini… Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Warty Poznań, nadal zachwyca nienaganną figurą. Zobacz zdjęcia!
 • Daniella Chavez
  Daniella Chavez jest jedną z najpopularniejszych w Ameryce Południowej modelek "Playboya". Wpływ na jej rozpoznawalność z pewnością miały plotki na temat związku z gwiazdą piłki nożnej, Cristiano Ronaldo. Piękność podgrzewa atmosferę przyznając, że uwielbia fantazjować na temat CR7. Zobacz zdjęcia!
 • Victoria Silvstedt
  Pochodząca ze Szwecji supermodelka Victoria Silvstedt (przed laty króliczek "Playboya") uwielbia spędzać wolny czas w St. Barts. Mierząca 182 cm wzrostu blond piękność jest ulubienicą fotoreporterów... Tym razem przyłapali ją walczącą ze zsuwającym się bikini... Zobacz zdjęcia!
 • Olivia Sprauer
  Kipią seksapilem i nie wstydzą się swojej nagości! Problem w tym, że związały swoje życie z zawodem nauczyciela... Oto gorące pracowniczki szkół, którym uroda zrujnowała karierę.
 • Carmen Electra
  Carmen Electra, gwiazda „Słonecznego patrolu", nadal popisuje się nienaganną figurą... 41-letnia seksbomba eksponowała ciało na plaży Maui na Hawajach. Zobacz zdjęcia!