• Hugh Hefner
  W wieku 91 lat zmarł w środę założyciel "Playboya" Hugh Hefner, który w latach 60. pomógł zapoczątkować rewolucję seksualną swoim przełomowy magazynem dla mężczyzn i zbudował wokół niego imperium biznesowe. Agencja AP nazywa Hefnera "palącym fajkę hedonistą". Modelka Joanna Krupa, której zdjęcia dwukrotnie znalazły się na okładce pisma, pożegnała go na swoim Instagramie.
 • Tadeusz Pluciński
  Wizerunek łobuza i złego, zbuntowanego chłopca przyciągał do nich tabuny kobiet. Na opinię kobieciarza trzeba sobie zapracować, a im „praca” przychodziła łatwo… Oto subiektywny ranking największych playboyów PRL-u!
 • Sesja dla "Playboya"
  Czytelnicy „Playboya” dostają do rąk finalny produkt w postaci perfekcyjnych, wyretuszowanych zdjęć, często nieświadomi, czym tak doskonałe dzieło zostało okupione... A przecież niektórzy pracownicy urabiają sobie ręce po łokcie... Sprawdź ile potu i zdrowia zostawiają fotograficy na planie sesji zdjęciowej!
 • Magazyny dla mężczyzn
  "Playboy", "Maxim", "GQ"… Jeszcze kilka dekad temu żaden z magazynów dla mężczyzn nawet trochę nie przypominał tego, czego współcześni mężczyźni wypatrują na półkach kiosków. Emocje facetów rozbudzały opowieści przygodowe, ale nie tylko... Zobacz zdjęcia! 
 • Hugh Hefner
  Założyciel Playboya, Hugh Hefner, przyznał przed świętami, że wieczory spędza zwykle na grze w karty ze znajomymi i oglądaniu telewizji.