• Irina Bondarenko
  26-letnia Irina Bondarenko do tej pory pracowała jako stylistka "Playboya". Śliczna Ukrainka dała się namówić i wzięła udział w rozbieranej sesji, tym razem jako główna bohaterka... Seksowną Irinę zobaczymy w najnowszym numerze polskiego "Playboya".
 • Playboy
  Najbardziej poczytny magazyn dla mężczyzn na swoją markę pracował kilkadziesiąt lat. Właśnie mija 60. rocznica opublikowania słynnego numeru z Marylin Monroe na okładce. W jubileuszowym "Playboyu" (po raz pierwszy) będziemy mogli oglądać współczesną ikonę, Kate Moss. Zobacz jak magazyn zmieniał się na przestrzeni dekad!
 • Holenderskie ślicznotki
  Najpopularniejszy na świecie, ilustrowany magazyn erotyczny dla mężczyzn posiada 39 edycji światowych. W podróży z "Playboyem" dotarliśmy do Holandii... Zobacz jakie ślicznotki rozbierają się dla mężczyzn w kraju tulipanów, wiatraków i sera...
 • Bernie Ecclestone, jeden z najbogatszych Brytyjczyków, jest niepodzielnym panem i władcą Formuły 1. Siwy 82-latek często pojawia się na kolumnach towarzyskich w gazetach. Jednak prawdziwą gwiazdą mediów jest jego starsza córka Tamara, która ozdobiła okładkę "Playboya".
 • Cindy Crawford
  Kiedy pozowała do tych zdjęć miała 32 lata i kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przed aparatem. Tak Cindy Crawford, jedna z najsłynniejszych amerykańskich modelek, zachwycała czytelników "Playboya" w 1998 roku. Zobacz galerię!
 • Małgorzata Rozenek to w ostatnim czasie jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Czy seksowna perfekcyjna pani domu pojawi się nago na okładce męskiego magazynu? Oto co odpowiedziała.
 • Tak kiedyś wyglądały polskie gwiazdy na okładkach "Playboya"
  Polska edycja magazynu "Playboy" liczy sobie już 20 lat. W tym czasie, na okładce najpopularniejszego pisma dla mężczyzn ukazało się wiele znakomitych polskich aktorek, piosenkarek i osobowości telewizyjnych. Zobacz, jak lata temu rodzime gwiazdy prezentowały się na okładce kultowego "Playboya".
 • Dorismar
  Najnowsze wydanie meksykańskiego „Playboya” wywołało niemały skandal. Wszystko przez Dorismar, która pokazała swoje nagie ciało na okładce magazynu, będąc w piątym miesiącu ciąży.
 • Monika Partyka
  Na okładce najnowszego numeru miesięcznika „Playboy” pojawiła się Monika Partyka. To już kolejna Polka, która odniosła sukces w świecie wielkiej mody. Jak sama mówi, nagość jest częścią jej zawodu.