• Zapomniane okładki "Playboya"
  Dziś mogą wydawać się zabawne, jednak w latach 90. te okładki robiły na czytelnikach niemałe wrażenie. Za sprawą mijającego czasu i interwencji chirurgów plastycznych, żadna z modelek nie przypomina już tego, co mogli podziwiać fotografowie „Playboya”… Mimo to warto powspominać. Oto gorące okładki sprzed 2 dekad.
 • Olga Niedzielska
  Na tle amerykańskiej edycji „Playboya” nie mamy się czego wstydzić… Tak udanych okładek najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn pozazdrościłoby niejedno zachodnie czasopismo! Po tym jak amerykańscy wydawcy poinformowali o rezygnacji z rozbieranych zdjęć, polscy czytelnicy zastanawiają się, czy zmiany dotkną także naszej edycji… Póki co, przedstawiamy subiektywny ranking najgorętszych okładek „Playboya” jakie pojawiły się w Polsce. Zobacz koniecznie!
 • Heidi Montag
  „Playboy” kusi czytelników zmysłowym pięknem kobiecego ciała już od ponad 60 lat. W tym czasie zdążył zaliczył co najmniej kilka wpadek. Od przesadnego retuszu, przez nietrafione pomysły na sesje, po nieatrakcyjne modelki... Oto najgorsze okładki „Playboya”według portalu blackbookmag.com.
 • Cindy Crawford
  Portal complex.com zaprezentował listę najgorętszych sesji zdjęciowych wykonanych dla magazynu „Playboy”. Na liście kilkudziesięciu nazwisk, znalazła się m.in. Pamela Anderson, Kim Basinger i Barbara Carrera. W związku z tym, że wydawcy magazynu zmieniają wizerunek „Playboya”, tak odważnych sesji zdjęciowych możemy już więcej nie zobaczyć...
 • Pierwsze okładki polskiego "Playboya"
  Pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Playboy” ukazał się w grudniu 1992 roku i kosztował dokładnie 29 500 zł. Czytelnicy mieli wówczas okazję przeczytać wywiad z Lechem Wałęsą oraz obejrzeć zdjęcia Malwiny Rzeczkowskiej. Oto Polki, które jako pierwsze odważyły się rozebrać dla męskiego magazynu...
 • Nagie celebrytki
  W mijającym roku magazyny dla panów cieszyły się szczególnym zainteresowaniem… Wszystko za sprawą kuszących polskich celebrytek, które wzięły udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Zobacz gwiazdy, które pojawiły się na zmysłowych okładkach.