• Heidi Montag
  „Playboy” kusi czytelników zmysłowym pięknem kobiecego ciała już od ponad 60 lat. W tym czasie zdążył zaliczył co najmniej kilka wpadek. Od przesadnego retuszu, przez nietrafione pomysły na sesje, po nieatrakcyjne modelki... Oto najgorsze okładki „Playboya”według portalu blackbookmag.com.
 • Playboy
  Wydawany od 1953 roku magazyn dla panów "Playboy" przestanie publikować zdjęcia w pełni nagich kobiet. Zdaniem wydawców, zmiany podyktował wymagający rynek...
 • Britney Spears
  Mimo, że są tacy którzy zarzucają mu przedmiotowe traktowanie kobiet, nie da się ukryć, że twórca "Playboya" przyczynił się do rozkwitu kariery nie jednej gwiazdy. Niestety nie wszystkie panie (mimo próśb i usilnych starań) mogły się dla niego rozebrać...
 • Monika Pietrasińska
  Pochodzi z Lublina, a pierwsze kroki w modelingu stawiała 8 lat temu. 27-letnia Monika Pietrasińska przyjęła propozycję wydawców Playboya i po raz kolejny zrzuciła ciuszki... Zdjęcia pojawią się w lutowym numerze magazynu. Zobacz galerię!
 • Pierwsze okładki polskiego "Playboya"
  Pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Playboy” ukazał się w grudniu 1992 roku i kosztował dokładnie 29 500 zł. Czytelnicy mieli wówczas okazję przeczytać wywiad z Lechem Wałęsą oraz obejrzeć zdjęcia Malwiny Rzeczkowskiej. Oto Polki, które jako pierwsze odważyły się rozebrać dla męskiego magazynu...
 • Tanja Szewczenko
  Magazyny dla panów chętnie na swoich łamach pokazują nagie ciała sportsmenek. Tym razem na rozbieraną sesję w "Playboyu" dała się namówić Tanja Szewczenko.
 • Playboy
  Najbardziej poczytny magazyn dla mężczyzn na swoją markę pracował kilkadziesiąt lat. Właśnie mija 60. rocznica opublikowania słynnego numeru z Marylin Monroe na okładce. W jubileuszowym "Playboyu" (po raz pierwszy) będziemy mogli oglądać współczesną ikonę, Kate Moss. Zobacz jak magazyn zmieniał się na przestrzeni dekad!
 • Holenderskie ślicznotki
  Najpopularniejszy na świecie, ilustrowany magazyn erotyczny dla mężczyzn posiada 39 edycji światowych. W podróży z "Playboyem" dotarliśmy do Holandii... Zobacz jakie ślicznotki rozbierają się dla mężczyzn w kraju tulipanów, wiatraków i sera...
 • Króliczki Playboya
  Choć czasy seksownych "boczków", fałdek tłuszczu na brzuch i dużych naturalnych biustów minęły bezpowrotnie, wielu mężczyzn z sentymentem wraca do takich zdjęć modelek... Oto fotografie z archiwalnych numerów "Playboya". Zobacz koniecznie!
 • Monika Pietrasińska
  Pochodzi z Lublina, a pierwsze kroki w modelingu stawiała 8 lat temu. 25-letnia Monika Pietrasińska przyjęła propozycję wydawców amerykańskiego Playboya i rozebrała się na jednej z dominikańskich plaż. Zobacz galerię!