• Irina Bondarenko
  26-letnia Irina Bondarenko do tej pory pracowała jako stylistka "Playboya". Śliczna Ukrainka dała się namówić i wzięła udział w rozbieranej sesji, tym razem jako główna bohaterka... Seksowną Irinę zobaczymy w najnowszym numerze polskiego "Playboya".
 • Iryna Ivanova
  Ukraińska modelka i playmate "Playboya" z 2011 roku robi furorę na Twitterze. Jej profil obserwują dziesiątki tysięcy fanów. Ślicznotka uwielbia kawę, zwierzęta, wysokie szpilki i swoje duże, naturalne piersi... Zobacz zdjęcia!
 • Inessa Tuszkanowa
  Listopadowy numer „Playboya” to doskonałe urozmaicenie jesiennych wieczorów. Gwiazdą okładki została znana z modelingu i rajdów samochodowych Inessa Tuszkanowa, a dodatkową niespodzianką jest najnowsze wydanie „Kreatora”, w którym Bond zdradza wszystkie swoje sekrety.
 • Wiktoria Driuk
  Na okładce majowego numeru „Playboya” możemy podziwiać 18-letnią Wiktorię Driuk. Modelka znana jest z ostatniej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Mimo, że programu nie wygrała, to z pewnością otworzył jej drzwi do kariery.
 • Radosław Majdan
  Fanki przystojnego piłkarza mogą zapomnieć o tym, że jeszcze poderwą swojego idola. Radosław Majdan ma nową dziewczynę: piękną i utalentowaną. Ma na imię Dasza i jest Ukrainką.