• Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak
  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak tworzą bardzo zgrany duet na planie serialu "rodzinka.pl", nic więc dziwnego, że przyjacielska relacja połączyła ich także w życiu prywatnym. Ostatnio jednak, pojawiły się plotki, że aktorzy przestali się dogadywać. Sprawę skomentowała sama Małgorzata Kożuchowska.
 • Bartłomiej Kasprzykowski
  Ktoś Ci nie pasuje? Ktoś zalazł za skórę? Udajesz się z tym do portalu, szmatławca i kłamiesz, donosisz. Zaboli, to pewne, a przy okazji możesz się podpromować, bo oto ten ktoś stoi na tle twojego logo - m.in. tymi słowami Bartek Kasprzykowski podsumował na Facebooku "uśmiercenie" Anny Przybylskiej przez tabloid.
 • Anna Przybylska
  Anna Przybylska w ostatnich dniach z pewnością przeżyła trudne chwile, gdy na jednym z plotkarskich portali przeczytała o swojej śmierci. Na szczęście, aktorka nie straciła poczucia humoru i dystansu do otaczającej ją rzeczywistości.
 • Aneta Zając i Stefano Terrazzino
  Kiedy Aneta Zając i Stefano Terrazzino występowali na parkiecie "Tańca z gwiazdami", było widać, że jest między nimi prawdziwa chemia. Media błyskawicznie zaczęły więc spekulować, że aktorkę i tancerza połączył romans. Gwiazda "Pierwszej miłości" w końcu postanowiła skomentować te doniesienia.
 • Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Ewy Kasprzyk w towarzystwie młodego, przystojnego mężczyzny. Plotkarska prasa sugerowała wówczas, że aktorka i 25 lat młodszy od niej Jakub Michalski mają romans. Teraz, do medialnych doniesień postanowiła odnieść się sama zainteresowana, która stwierdziła, że z tajemniczym młodzieńcem łączy ją jednie przyjaźń.