• Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak
    Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak tworzą bardzo zgrany duet na planie serialu "rodzinka.pl", nic więc dziwnego, że przyjacielska relacja połączyła ich także w życiu prywatnym. Ostatnio jednak, pojawiły się plotki, że aktorzy przestali się dogadywać. Sprawę skomentowała sama Małgorzata Kożuchowska.
  • Michał Piróg
    Po tym, jak książka Michała Piróga ujrzała światło dzienne, tabloidy zaczęły spekulować, iż jeden z opisywanych w niej, byłych partnerów choreografa, to Andrzej Piaseczny. Sam autor zapewnia jednak, że tak nie jest .
  • Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Ewy Kasprzyk w towarzystwie młodego, przystojnego mężczyzny. Plotkarska prasa sugerowała wówczas, że aktorka i 25 lat młodszy od niej Jakub Michalski mają romans. Teraz, do medialnych doniesień postanowiła odnieść się sama zainteresowana, która stwierdziła, że z tajemniczym młodzieńcem łączy ją jednie przyjaźń.
  • Weronika Marczuk i Rafał Maserak
    Zastanawiająca historia. Najpierw Weronika Marczuk mówi wprost, że jest związana z Rafałem Maserakiem, potem on temu zaprzecza, a na końcu ona sama przyznaje, że rzeczywiście są jedynie przyjaciółmi. Co z tym romansem?