• Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki
    Kilka dni temu Edyta Herbuś pojawiła się na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w towarzystwie swojego nowego partnera. Fotoreporterzy dostrzegli, że na jej serdecznym palcu lśni złota obrączka. Czy to oznacza, że gwiazda wyszła za mąż?
  • Facebookowa wylewność
    W mediach społecznościowych zdradzamy coraz więcej szczegółów z życia prywatnego. Kto lubi sex, drugs and rock & roll, kto jest wolny i roztańczony, a kto w związku, ale na odległość – dziś, wszystkie te informacje możemy bez trudu znaleźć na Facebooku. Otwarcie rozmawiamy nie tylko o relacjach rodzinnych czy związkach, ale tematem tabu przestały być już dla nas także preferencje i pragnienia seksualne.
  • Nawyki pań znienawidzone przez facetów
    Jej drobne wady, które na początku znajomości wydają ci się nawet urocze, z czasem nabierają wyrazistości, żeby stać się ostatecznie doprowadzającymi do szewskiej pasji punktami zapalnymi związku. Oto 7 kobiecych zachowań na które najczęściej narzekają panowie. Zobacz galerię!
  • Jej mama powiedziała jej, że nigdy nie widziała jej tak zakochanej. A ona ma już dość komentarzy na temat jej życia prywatnego. Dlatego wynajęła prawników - powiedziała w rozmowie z "Galą" Monika Richardson. To pierwszy jej tak osobisty wywiad od kiedy dziennikarka związała się ze Zbigniewem Zamachowskim.