• Bartosz Kurek
  Bartosz Kurek przyznał, że rehabilitacja po operacji kręgosłupa, którą przeszedł w połowie kwietnia, przebiega lepiej niż zakładał ze sztabem medycznym ONICO Warszawa. Siatkarz chce pomóc reprezentacji Polski w sierpniowym turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk.
 • Mateusz Mika i Bartosz Kurek
  Z powodu kontuzji pleców do końca sezonu nie zagra Bartosz Kurek - poinformował "Przegląd Sportowy". We wtorek jego ONICO Warszawa rozpocznie rywalizację z Jastrzębskim Węglem w półfinale siatkarskiej ekstraklasy.
 • Siatkarz ONICO Warszawa Bartosz Kurek (P) oraz Marcel Lux (L), Miłosz Zniszczoł (2L) i Jan Hadrava (2P) z Indykpolu AZS Olsztyn
  Bartosz Kurek udanie zadebiutował w barwach ONICO - warszawska drużyna wygrała u siebie mecz ligowy z Indykpolem AZS Olsztyn 3:1. Reprezentant Polski miał dodatkowy powód do radości, bowiem został wybrany najlepszym siatkarzem spotkania (MVP).
 • Bartosz Kurek
  MVP tegorocznych mistrzostw świata i najlepszy siatkarz Europy 2018 Bartosz Kurek do końca sezonu będzie zawodnikiem ONICO Warszawa - poinformował wieczorem występujący w ekstraklasie klub. 30-letni atakujący tydzień temu rozwiązał kontrakt ze Stocznią Szczecin.
 • Bartosz Kurek
  Siatkarze Stoczni przegrali swój pierwszy mecz w ekstraklasie. Na parkiecie Netto Areny w Szczecinie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie oddała rywalom ani seta. Goście wygrali 3:0 (28:26, 25:16, 25:21). "Brakuje nam jeszcze wielu rzeczy" - powiedział atakujący gospodarzy Bartosz Kurek.
 • Zawodnik Stoczni Szczecin Nikołaj Penczew podczas meczu Ekstraklasy siatkarzy z Treflem Gdańsk
  Nie udało się rozegrać uznawanego za hit premierowej kolejki ekstraklasy siatkarzy meczu Stoczni Szczecin z Treflem Gdańsk. Po dziesięciu akcjach w hali zgasło światło. Powodem był alarm przeciwpożarowy. Po długim oczekiwaniu zdecydowano o przełożeniu spotkania.
 • Bartosz Kurek
  Bartosz Kurek został siatkarzem Asseco Resovii Rzeszów. Przyjmujący podpisał umowę, która będzie obowiązywała w sezonie 2015/2016 z opcją przedłużenia na kolejny rok.