Były wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz występuje z PO. "Schetyna jako główny utrwalacz władzy PiS"
21 lutego 2018Były wiceprezydent Warszawy Jacek Wojciechowicz zapowiedział, że wystąpi
z PO. Jako powód podał nieumiejętność przeciwstawienia się PiS i sposób
sprawowania władzy w partii: ograniczanie wewnętrznej demokracji i brak
dyskusji programowej. "Platforma Grzegorza Schetyny nie jest moją
partią" – oświadczył.