Schetyna: Za naszych rządów nie było nagród dla ministrów
12 lutego 2018Lider PO Grzegorz Schetyna podkreślił w poniedziałek, że za rządów jego ugrupowania cały budżet nagród przeznaczano „dla urzędników, nie dla ministrów, wiceministrów". „Za naszych rządów przez osiem lat nie było takich nagród, w ogóle nie było nagród” – dodał.