• Jarosław Gowin
  Wicepremier w zupełnie odmienny sposób niż prezes PiS ocenia decyzję prezydenta Dudy w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS.
 • Każdy rodzic chce, by jego dziecko osiągnęło w życiu sukces. Dla wielu matek i ojców drogą do tego jest rozpoczęta jak najwcześniej edukacja - kilkuletnie dzieci są więc wysyłane na przeróżne zajęcia dodatkowe. Tymczasem największą rolę w przyszłym sukcesie dziecka może odegrać właśnie rodzic. I nie chodzi tu o półtoragodzinne zajęcia raz w tygodniu. Oto 5,5 zasady, jak wychować zdolne dziecko.
 • Spotkanie
  Najwyższa Izba Kontroli prześwietliła działanie znowelizowanej ustawy o służbie cywilnej. I korpusowi jej urzędników wystawiła wysoką notę. Audytorzy alarmują jednak, że spada liczba mianowań urzędników.
 • Pracownik
  Są zmotywowani, mają wysokie kwalifikacje i są niezwykle produktywni. Polacy to najlepsi pracownicy. Firmy z zagranicy, które zainwestowały w naszym kraju, są zachwycone.
 • Droga do sukcesu
  Człowiek sukcesu ma naprawdę pod górkę… Nie wierzycie? Ciągła presja oczekiwań, wywindowana do granic możliwości poprzeczka czy wreszcie… obfitość możliwości zmiany – wierzcie lub nie, ale to wszystko może stanowić problem. Oto pułapki, jakie czyhają na „skazanych na sukces” i mogą przesądzać o ich porażce.