PKP zaczynają wygrywać wojnę z zimą
25 grudnia 2010 Kolejarze wreszcie osiągnęli przewagę w wojnie z lodem. Naprawiono urządzenia sterujące ruchem na ważnej stacji. Do tego udało się wreszcie oczyścić z lodu główne szlaki kolejowe. Wojna potrwa jednak jeszcze kilkanaście godzin.