Wezwiesz karetkę? Zapłacisz
19 sierpnia 2010Wszyscy zapłacimy za błąd rządu. Bo resort zdrowia nie zdążył przygotować na czas przepisów o ratownictwie medycznym. Bez nich NFZ nie może podpisać umów ze stacjami pogotowia. To oznacza, że trzeba będzie zapłacić za każde wezwanie karetki.