Gwiazda wraca na wizję. Znów zobaczymy ją w Polsacie18 sierpnia 2011 Znana dziennikarka od 5. września znów będzie prowadzić najważniejszy serwis informacyjny Polsatu. Dorota Gawryluk wraca z urlopu macierzyńskiego.
Skrzynecka w Polsacie. Co tam będzie robiła?18 sierpnia 2011Od rozstania Katarzyny Skrzyneckiej z "Tańcem z gwiazdami" minął zaledwie miesiąc, a popularna aktorka już dostała propozycję poprowadzenia nowego programu w Polsat Cafe. Kasia miałaby poprowadzić magazyn "Miłość jak z powieści.
TVN rzuca Polsatowi rękawicę w internecie11 sierpnia 2011 TVN uruchomi pod koniec sierpnia własny serwis wideo w sieci. W ten sposób stacja rzuca rękawicę telewizji Zygmunta Solorza, która już ma taką ofertę dla widzów.
Stacje telewizyjne idą na wojnę. Oto jesienna ramówka08 sierpnia 2011 Szykuje się wielka wojna między TVN i Polsatem. Gra toczy się o wielkie pieniądze, bo kto wygra walkę o widza, zdobędzie też fortunę z reklam. Oto, czym jesienią największe polskie telewizje będą kusić piloty Polaków.
Wstydliwy sekret Kasi Cichopek. Przez to straci wielką szansę?05 sierpnia 2011 Stanęła przed szansą na zaistnienie na międzynarodowym rynku telewizyjnym. Jednak Katarzyna Cichopek ma braki w wykształceniu, które stawiają ją na przegranej pozycji.
Finalista "X Factor" kontra zwycięzcy show Polsatu. Cięta riposta04 sierpnia 2011Były już kłótnie jurorów, osobiste wycieczki pod adresem wykonawców, ale tego jeszcze nie! Wybuchła awantura między zwycięzcami muzycznego programu Polsatu, a kontrowersyjnym finalistą show TVN.
Kora się wściekła na kolegę z jury. Za publiczne wytknięcie...29 lipca 2011 Nie jest tajemnicą, że między członkami jury telewizyjnych talent show bardzo często iskrzy. Ale tym razem Kora po prostu się wściekła. Wszystko przez...
Reporterka dostała w twarz, a radio Rydzyka mówi o prowokacji18 lipca 2011 Dziennikarka Polsatu Ewa Żarska wysłała listem poleconym na adres częstochowskiej policji pisemną skargę dotyczącą naruszenia jej nietykalności cielesnej przez uczestnika Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. Pismo dotyczy m.in. uderzenia dziennikarki w twarz.
Solorz idzie va banque. Robi coś, co nie udało się jeszcze nikomu na świecie18 lipca 2011 Zygmunt Solorz-Żak przeprowadza operację, jakiej nikt jeszcze nie zrealizował – łączy telewizję z internetem i telefonią komórkową. Jeśli mu się nie uda sprzedawać wspólnie tych produktów, będzie miał kłopot ze spłatą długu – 14 mld złotych.
Transakcja Solorza to majstersztyk07 lipca 2011 Polsat/Plus ma wszelkie atuty w ręku, żeby stać się wielkim beneficjentem zmian na rynku technologii - pisze ekspert Centrum im. Adama Smitha, Cezary Kaźmierczak.