• Maciej Stuhr: Zawsze szukam jakiegoś żartu, czasami bardziej, czasami mniej wyszukanego
  Maciej Stuhr znów wsadził w kij w mrowisko. Jego wystąpienie na gali Polskich Nagród Filmowych przyćmiło resztę uroczystości i dziś mało kto mówi o laureatach Orłów 2016, a wszyscy o ostrych żartach ze sceny.
 • Agata Kulesza na gali Polskich Nagród Filmowych
  W poniedziałkowy wieczór w w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Polskich Nagród Filmowych – Orłów 2016. I jak co roku, ściągnęła tłumy sławnych gości. Zobaczcie, kto przyszedł na "polskie Oscary"?
 • Tamara Arciuch na gali Orły 2013
  Jak na polską wersję Oscarów przystało, gala Orłów 2013 przyciągnęła tłumy gości. Stawili się prawie wszyscy nominowani (zabrakło Danuty Szaflarskiej i Romana Polańskiego, którzy za wyróżnienia podziękowali telefonicznie), a prowadzący uroczystość Arkadiusz Janiczek dowcipy rzucał lepsze niż te Setha MacFarlane'a ("Przyczepił się jak Raczek do >>Kac Wawa<<", "Zapraszam na scenę wszystkich Polaków i Macieja Stuhra też). Zobacz, kto przyszedł na ceremonię wręczenia Polskich Nagród Filmowych.
 • Maciej Stuhr
  Orły to statuetki przyznawane corocznie przez Polską Akademię Filmową. Gala 15. edycji tych nagród odbyła się w poniedziałek w Warszawie. "Obława" Marcina Krzyształowicza zdobyła najważniejszego Orła dla najlepszego polskiego filmu, a Roman Polański, jako twórca "Rzezi", został uhonorowany w kategorii najlepszy reżyser. Za co podziękował telefonicznie.