• Para w łóżku
  Brak ochoty na seks to problem, który niejednokrotnie spędza sen z powiek zarówno kobietom jak i mężczyznom. Według badań, aktywność seksualna Polaków regularnie spada. Przemęczenie, stres, niezdrowy styl życia to tylko niektóre przyczyny braku ochoty na igraszki w łóżku. Od czego zależy libido i jak je rozbudzić, o tym rozmawiamy z mgr Aleksandrą Jodko-Modlińską, psycholog kliniczną i seksuolog z Kliniki Invicta w Warszawie.
 • Seks
  Seksowna bielizna, gadżety erotyczne, tabletki na potencję, kawa? Afrodyzjaki zwiększające ochotę na seks zadziałają tylko przez chwilę. Nasze libido najbardziej osłabia stres, zła dieta i leki, dlatego jeśli nie zadbamy o swoją kondycję psychofizyczną i dietę, wszelkie doraźne rozwiązania na dłuższą metę się nie sprawdzą – mówią eksperci.
 • Seksowna kobieta w łóżku
  Kobieta to jedna z najbardziej skomplikowanych istot na świecie – potwierdzi to każdy mężczyzna. Zrozumienie jej nie jest proste i co niektórym może zająć całe życie. Sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowana jeśli w grę wchodzi seks… Dlaczego kobieta tak często mówi „nie”?
 • Kochankowie
  Seksualność to niezwykle ważny element życia człowieka, a w miłości stanowi jeden z filarów szczęśliwego związku. Gdy sfera seksualna między Wami zaczyna się psuć, traci na tym jakość relacji. Często to właśnie mężczyźni narzekają na zbyt małe zainteresowanie seksem ze strony swoich partnerek. Dlaczego kobieta nie chce się kochać? Co może stać za obniżeniem jej libido?
 • Różowe tabletki
  Jest pigułka na podniesienie kobiecego libido. Amerykański Urząd do spraw Żywności i Leków wydał zgodę na sprzedaż w Stanach Zjednoczonych pierwszego leku będącego żeńskim odpowiednikiem Viagry.
 • Naga smutna para w łóżku
  Mężczyźni coraz odważniej mówią o swoich łóżkowych problemach i korzystają z porad lekarzy specjalistów. Najczęściej skarżą się na przedwczesny wytrysk, zaburzenia potencji i obniżone libido. Ma to związek przede wszystkim ze stresującym trybem życia.
 • Jak podnieść męskie libido?
  Aby podnieść libido, nie trzeba od razu zażywać lekarstw i specyfików z apteki. Warto skorzystać z mocy natury i sięgnąć po zioła. Oto przyprawa, która podgrzewa atmosferę w sypialni.
 • Smutna para w łóżku
  „Dlaczego nie mam ochoty na seks?” – z tym pytaniem do seksuologów zwraca się coraz więcej Polek. Nie można udzielić jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Kobiece libido, czyli moc napędowa życia erotycznego, jest szczególnie skomplikowaną siecią połączonych ze sobą różnorodnych czynników. Razem z ekspertem programu „Zdrowa ONA”, seksuologiem, dr n. med. Andrzejem Depką, omawiamy najważniejsze kwestie związane z pojęciem libida, które wciąż stanowi pewną zagadkę dla współczesnej medycyny.
 • Para seniorów
  Objawy przekwitania utrzymują się średnio 3 lata, 8 miesięcy i 20 dni. Kiedy mijają, u wielu kobiet rozpada się małżeństwo lub związek. Według brytyjskich uczonych niemałe znaczenie odgrywa tu seks, a raczej - jego brak.
 • Awokado
  Apetyt Twojego partnera na seks ostatnio zmalał? Zaserwuj mu któryś z owoców z naszej listy (a najlepiej każdego z nich po trochu), a na pewno znowu zrobi się głodny...!