• Jakie konto osobiste jest najlepsze? Takie, za które nie trzeba płacić, a jeżeli opłaty już są, powinny być jak najniższe. Analitycy porównywarki TotalMoney.pl porównali konta osobiste oferowane przez 28 banków i wybrali spośród nich najlepsze. Jeżeli zastanawiacie się nad zmianą konta, koniecznie powinniście zapoznać się z tym rankingiem.
  • Maj nie sprzyja oszczędnościom, bo to czas kupowania prezentów komunijnych i robienia imprez przy grillu, co może nadszarpnąć domowy budżet. Ci, którzy jednak zaoszczędzili co nieco, z pewnością przeczytają o najlepszych kontach oszczędnościowych. 
  • Marzec zamyka pierwszy kwartał  2013 r. Warto więc pokusić się o kilka słów podsumowania. Czy można już wysuwać ostrożne hipotezy, które konto oszczędnościowe będzie dominowało w tym roku? Zapraszamy do zapoznania się z marcowym rankingiem kont oszczędnościowych przygotowanym przez TotalMoney.pl.
  • Konto bez opłat za prowadzenie, darmowa karta debetowa, bezpłatne przelewy internetowe czy moneyback. Tym banki kuszą potencjalnych posiadaczy kont osobistych. Najnowszym pomysłem niektórych instytucji jest zwrot części rachunków opłacanych za pośrednictwem bankowości internetowej.
  • Wielu Polaków jeszcze w styczniu obiecywało sobie, że zacznie oszczędzać. Mamy luty i pewnie sporo z tych osób już odpuściło swe postanowienia, tłumacząc się różnymi przyczynami. Niemniej jednak tym, którzy wytrwali, z pewnością się to opłaci. Zapoznajmy się z lutowym rankingiem kont oszczędnościowych.
  • Przedstawiamy czwartą edycję rankingu kont osobistych TotalMoney.pl. W najnowszym zestawieniu porównujemy blisko 30 rachunków i wybieramy te najlepsze. Jeśli chcesz zmienić konto, ale nie wiesz, które oferty banków warto wziąć pod uwagę, to ten tekst jest z pewnością dla Ciebie.