Pomylili nastolatków z bandytami. Sąd uchylił ich uniewinnienie
17 stycznia 2013 Wyroki uniewinniające policjantów z Poznania uchylone. Chodzi o
funkcjonariuszy, którzy w 2004 roku błędnie ostrzelali samochód młodych
ludzi w wyniku czego życie stracił kierowca. Pasażer jest inwalidą.
Policjanci do winy się nie przyznają. Sąd Najwyższy zwrócił sądowi w
Poznaniu sprawę do ponownego rozpoznania.