Uwaga! Po centrum miasta tylko 30 km/h i kropka
18 marca 2011 Od lipca samochody w ścisłym centrum Poznania będą mogły jeździć
najwyżej 30 km na godzinę. Ma to poprawić bezpieczeństwo ruchu, ułatwić
poruszanie się rowerzystom i pieszym - poinformował Tomasz Libich z
Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu.