Kandydat PiS w Poznaniu: Nie poprę nikogo w II turze
23 listopada 2010 Tadeusz Dziuba, kandydat PiS, który w wyborach na prezydenta Poznania uzyskał trzeci wynik po Ryszardzie Grobelnym (niezależny) i Grzegorzu Ganowiczu (PO), zapowiada, że nie będzie głosował w drugiej turze i nie rekomenduje swoim wyborcom żadnego z kandydatów.