• Znienawidzone pozycje seksualne
  Są trudne do wykonania i wymagają od kobiety akrobatycznych umiejętności... W zestawie pozycji seksualnych Kamasutry znajdziemy te, które przyprawiają kobietę o ból głowy... Portal celebrityppe.com przygotował listę najdziwniejszych pozycji seksualnych. Zobacz koniecznie!
 • Ryzykowne pozycje seksualne
  Wbrew pozorom, największym niebezpieczeństwem grożącym w trakcie seksu nie jest kwestia niechcianej ciąży. Seks wiąże się z ryzykiem kontuzji, począwszy od urazów stawów czy skóry skończywszy na złamaniu penisa. Seksuolodzy i lekarze wymieniają pięć najczęstszych kontuzji. Zobacz galerię!
 • Jak dopasować pozycję seksualną do swoich potrzeb?
  Pozycje "do zadań specjalnych" i na co dzień; dla "siłaczy" i "ludzi z gumy"; dla "starających się" i "oczekujących" - do wyboru, do koloru!
 • Czy mężczyzna z małym członkiem może dać kobiecie spełnienie?
  Może i rozmiar jest ważny, ale w tym przypadku najważniejszą rolę odgrywa sposób użycia. Jeśli mężczyzna nie może się poszczycić imponujących rozmiarów męskością, to wcale nie znaczy, że nie zdoła zapewnić partnerce satysfakcji seksualnej. Wystarczy, że wybierzecie właściwą pozycję seksualną.
 • Co mówią o mężczyźnie jego ulubione pozycje seksualne?
  Seksuolodzy przekonują, że to, jak mężczyzna lubi się kochać, wiele mówi o cechach jego osobowości. Oto, co można "wyczytać" z łóżkowych upodobań faceta. Czy Wasze obserwacje się z tym pokrywają?
 • Pozycja klasyczna
  Większości kobiet do przeżycia orgazmu nie wystarcza sama penetracja. Konieczna jest także stymulacja łechtaczki. Oto pozycje, które zapewniają jedno i drugie.
 • Na łyżeczkę
  Nie każdy seks daje kobiecie taką samą satysfakcję. Aby przeżywana przez nią w trakcie stosunku rozkosz była doskonała, musi zadziałać wiele "czynników". Jednym z nim niewątpliwie jest pozycja, w której odbywa się zbliżenie. Oto te, które dostarczają płci pięknej najwięcej przyjemności (wytypowane na podstawie opinii użytkowniczek forów internetowych).
 • Gwiazdy
  The Conversation With Amanda de Cadenet to seria szczerych rozmów ze znanymi kobietami o życiu, karierze i seksie. Tym razem gwiazdy zostały zapytane o ich ulubione pozycje seksualne. Mimo różnych reakcji, każda z rozmówczyń udzieliła odpowiedzi…
 • Złamana męskość...
  Portal expressilustrowany.pl poinformował o nietypowej kontuzji jakiej uległ pewien 25-letni łodzianin. Mężczyzna w trakcie łóżkowych igraszek złamał prącie. Niestety nie obyło się bez interwencji chirurgów.
 • Pozycja seksualna Zanurzenie. Kobieta kładzie się na plecach, wyprostowane nogi unosi w górę. Mężczyzna klęka przed nią, wspierając się rękoma ułożonymi na płasko po obu stronach partnerki. Mężczyzna przejmuje inicjatywę. Wiele kobiet lubi tę pozycję gdyż stymulowany jest tu punkt G.
  Przykłady popularnych pozycji seksualnych. Znajdziemy zarówno takie, w których dominuje bardziej kobieta oraz takie, w których to mężczyzna jest głównym inicjatorem. Pozycje miłosne opatrzone nietypowymi grafikami w stylu danse macabre na pewno pobudzą nie jedną wyobraźnię.