Pawlak rozmawiał z PO o zmianach w koalicji
26 marca 2012 Koalicję czekają wielkie zmiany. Waldemar Pawlak jasno stwierdził, że dostał upoważnienie od władz PSL, by negocjować z PO. Rozmowy będą się toczyć nie tylko o emeryturach. Pawlak chce też rozmawiać o zmianach w koalicji.