Bezrobocie? Polacy się go nie boją
27 czerwca 2011 Polacy to urodzeni optymiści. Większość nie boi się utraty pracy i wierzy, że w razie problemów zawsze uda się znaleźć inną robotę. Do tego pracownicy twierdzą, że nowe zajęcie będzie tak samo dobrze płatne jak poprzednie.