Norwegowie oddali hołd ofiarom szaleńca
21 sierpnia 2011 Razem pokonaliśmy nienawiść - powiedział w niedzielę premier Norwegii Jens Stoltenberg podczas uroczystości upamiętniających ofiary zamachów z 22 lipca br. W hali w Oslo hołd zabitym złożyło ponad 6 tys. osób, m.in. ich bliscy, ocaleni oraz przedstawiciele władz.