Leszek Miller o dymisjach w MON: To była konieczność
04 sierpnia 2011 B. premier Leszek Miller uważa, że po publikacji "porażającego" raportu komisji Jerzego Millera w sprawie katastrofy smoleńskiej dymisje w MON i decyzja o rozwiązaniu 36. specpułku były niezbędne. Jak dodał, trzeba stworzyć nową formację odpowiedzialną za przewóz VIP-ów.