• Skandal w angielskim stylu
  Nowy brytyjski serial "Skandal w angielskim stylu" to ekranizacja powieści Johna Prestona. Produkcja pokazuje historię skandalu, który wstrząsnął sceną polityczną w Wielkiej Brytanii w latach siedemdziesiątych XX wieku. W roli skompromitowanego polityka występuje Hugh Grant, za reżyserię odpowiada dwukrotnie nominowany do Oscara Stephen Frears. Premiera produkcji w HBO oraz HBO GO odbędzie się 2 listopada.
 • Detektyw 3
  Serial HBO "Detektyw" powraca już na początku roku z trzecim sezonem, który liczyć będzie osiem odcinków. Premiera pierwszego odcinka produkcji odbędzie się 14 stycznia w HBO i HBO GO.
 • Ślepnąc od świateł
  Produkcja przedstawia siedem dni z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie.
 • Pokot
  W niedzielę, 14 stycznia, telewizja HBO Polska wyemituje „Pokot” w reżyserii Agnieszki Holland i Kasi Adamik. Będzie to premiera telewizyjna głośnego filmu nagrodzonego m.in. Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie.
 • Miasteczko Twin Peaks 2
  Długo wyczekiwany przez fanów na całym świecie 2. sezon "Miasteczka Twin Peaks" zadebiutuje już w najbliższy poniedziałek, 22 maja, w HBO3 i HBO GO o godz. 3.00 nad ranem. W dniu premiery w HBO i HBO3 pokazane zostaną dwie pierwsze części. W serwisie internetowym HBO GO dostępne będą od razu cztery pierwsze części produkcji.
 • Guerilla
  Nowy serial Guerrilla to opowieść o parze czarnoskórych aktywistów, którzy walczą przeciwko niesprawiedliwości i uprzedzeniom rasowym w Londynie lat 70. Pierwszy odcinek produkcji zostanie udostępniony w serwisie HBO GO w piątek, 14 kwietnia.
 • Twin Peaks
  Cierpliwość fanów, którzy na kontynuację "Twin Peaks" czekali 26 lat niebawem zostanie nagrodzona. Premierowy odcinek nowej odsłony kultowego serialu zadebiutuje w HBO już 22 maja. Za kamerą ponownie staną David Lynch, a w obsadzie znalazły się nazwiska znane z pierwszego sezonu.
 • Wielkie kłamstewka
  Nowy siedmioodcinkowy miniserial HBO oparty na bestellerowej powieści Liane Moriarty o tym samym tytule oczami trzech kobiet opowiada o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach. W produkcji występują Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Premiera w HBO i w HBO GO w poniedziałek, 20 lutego o godz. 3.00 w nocy – równolegle z premierą amerykańską.
 • Tabu
  Nominowany do Oscara Tom Hardy wciela się w główną rolę w nowym serialu Tabu, którego polska premiera odbędzie się już w niedzielę, 8 stycznia w serwisie internetowym HBO GO. Serial został wyprodukowany dla stacji FX. Producentami serialu są Tom Hardy, Ridley Scott oraz Steven Knight, który jest również pomysłodawcą produkcji.
 • Pakt2
  Dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) tym razem wplątuje się w aferę sięgającą najwyższych szczebli politycznych. Dążąc do odkrycia i ujawnienia prawdy przekonuje się jednak, że nic nie jest tym, czym się wydaje. 2. sezon serialu "Pakt" to pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji thriller polityczny ze śmietanką polskiego aktorstwa w obsadzie.