• Pakt2
  Dziennikarz śledczy Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) tym razem wplątuje się w aferę sięgającą najwyższych szczebli politycznych. Dążąc do odkrycia i ujawnienia prawdy przekonuje się jednak, że nic nie jest tym, czym się wydaje. 2. sezon serialu "Pakt" to pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji thriller polityczny ze śmietanką polskiego aktorstwa w obsadzie.
 • Cape Town
  "Cape Town" to 6-odinkowy serial kryminalny, którego akcja osadzona jest w Republice Południowej Afryki. W obsadzie tej międzynarodowej produkcji znalazł się polski aktor - Marcin Dorociński.
 • Marcin Dorociński tajemniczym nieznajomym "Na granicy"
  Osamotniona bieszczadzka strażnica w samym środku zimowej zawiei. Ojciec i dwóch synów kontra zakrwawiony intruz z bronią w plecaku. Samograj...
 • Marcin Dorociński aktorsko zaryzykował i zagrał "przybysza" z przykrą przesadą
  "Na granicy", pełnometrażowy debiut twórcy "Nasion", na pewno nie jest rozczarowaniem. To dobrze odrobiona lekcja – thriller, jakiego chyba w Polsce jeszcze nie było.
 • Pakt / autor: Piotr Książek
  Już 8 listopada odbędzie się premiera najnowszego serialu HBO, "Pakt". Thriller sensacyjny z Marcinem Dorocińskim w roli dziennikarza śledczego, jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji telewizyjnych tej jesieni.
 • Marcin Dorociński na premierze filmu "Jack Strong"
  O tym filmie było głośno już od chwili, gdy Władysław Pasikowski ogłosił realizację opowieści o losach najsłynniejszego z polskich szpiegów. W warszawskich Złotych Tarasach odbyła się premiera "Jacka Stronga". Uroczysty pokaz przyciągnął tłumy znanych osób z prezydentem Bronisławem Komorowskim na czele. Do Warszawy przylecieli nawet dawni agenci – amerykańscy współpracownicy pułkownika Ryszarda Kuklińskiego…
 • Marcin Dorociński i Agata Kulesza na premierze filmu "Miłość"
  W cieniu gali Telekamer odbyła się w Warszawie premiera nowego filmu Sławomira Fabickiego. Twórcy "Miłości" stawili się na niej w komplecie. Tzw. celebrytów przybyło znacznie mniej niż zwykle, pewnie wybrali się na konkurencyjną imprezę. I bardzo dobrze, w końcu chodzi o święto dobrego kina.
 • Weronika Rosati, Marcin Dorociński i Sonia Bohosiewicz
  Na ten film kinomani czekają od czasu, gdy na festiwalu w Gdyni "Obława" zebrała świetne recenzje i Srebrne Lwy. Film Marcina Krzyształowicza na ekrany wejdzie 19 października, ale jego uroczysta premiera już za nami. W warszawskim Multikinie Złote Tarasy spotkały się gwiazdy głośnej produkcji: Weronika Rosati, Marcin Dorociński, Maciej Stuhr i Sonia Bohosiewicz. Kto jeszcze przyszedł na "Obławę"? Zobacz!
 • Stefano Terrazzino i Agata Kulesza
  Janusz Gajos, Olgierd Łukaszewicz, Edward Linde Lubaszenko, Sonia Bohosiewicz byli gośćmi na premierze głośnego i nagradzanego (m.in w Gdyni i na Warszawskim Festiwalu Filmowym) filmu "Róża" Wojciecha Smarzowskiego. W Multikinie Złotych Tarasach w Warszawie nie zabrakło też odtwórców głównych ról Agaty Kuleszy i Marcina Dorocińskiego.