• Xiaomi Mi5
  Xiaomi Mi5, Redmi Note 3 i Redmi 3S. To trzy smartfony „chińskiego Appla”, które od dziś można kupić w Polsce w oficjalnej dystrybucji, z polskim oprogramowaniem i gwarancją. Ceny: Xiaomi Mi5 – 1799 zł, Redmi Note 3 – 999 zł, a Redmi 3S – 699 zł.
 • Cat S60
  To może być jedna z najciekawszych premier tego roku. Na sklepowe półki trafia właśnie Cat S60 - pierwszy na świecie smartfon z kamerą termowizyjną.
 • Alcatel Idol 4S
  Bardzo ładny. Wręcz śliczny. Wygląda super. To Alcatel? Tak można podsumować wrażenia osób, którym pokazywałem Idola 4S. Cóż, Alcatel nie kojarzył się chyba z topowymi smartfonami. Ale to powinno się teraz zmienić.
 • Samsung Galaxy S7
  Samsung Galaxy S6 był bliski ideału. Brakowało slotu na kartę pamięci, wodoodporności i odrobinę większej baterii. Galaxy S7 dostał to wszystko, a nawet jeszcze więcej - poprawiono aparat, który i tak był rewelacyjny. Czy więc mamy do czynienia ze smartfonem doskonałym?
 • Huawei P9 i P9 Plus. Nowe flagowe smartfony chińskiego koncernu
  Chińczycy pokazali dwa modele – mniejszy P9 i większy P9 Plus. Szczególny nacisk położono w nich na fotografię, dlatego do współpracy przy tworzeniu aparatu zaproszono niemiecką firmę Leica Camera.
 • Lumia 650
  999 złotych - na tyle Microsoft wycenił swój najnowszy smartfon ze średniej półki. To dużo, ale Lumię 650 kupować mają nie klienci indywidualni, a wielkie firmy.
 • Telefon HTC One A9
  Tajwańczycy zaprezentowali wczoraj swój najnowszy model - HTC One A9. Smartfon ma być ratunkiem dla będącej w coraz większych kłopotach finansowych firmy. Być może dlatego znany niegdyś z innowacyjnych technologii i wyszukanego wzornictwa gigant na glinianych nogach postanowił tym razem pójść po linii najmniejszego oporu i powielić pomysł już sprawdzony na rynku, w dodatku specjalnie się z tym nie kryjąc.
 • Smartfon LIVE 3, Kruger and Matz
  Nigdzie nie znajdziecie tak wiele za tak niewiele. Taka myśl przyświecała polskiej firmie podczas prezentacji swojego najnowszego flagowca – LIVE 3. I Kruger and Matz… może mieć rację. Ceny produktów innych firm szybują ostatnio na poziomach ponad 3 tys. zł, czyli lekko absurdalnych. Tymczasem szef firmy Michał Leszek pokazał smartfon, który co prawda z innym logo byłby średniakiem, ale średniakiem aspirującym, a i tak kosztowałby sporo więcej. Tymczasem LIVE 3 kosztuje… 999 zł.
 • Telefon Sony Xperia Z5 premium
  Sony jako pierwsza firma na świecie zaprezentowała na targach IFA w Berlinie smartfon z wyświetlaczem 4K, a Huawei telefon z funkcją force touch. Problem w tym, że wyświetlacz Xperii Z5 Premium działa w tak wysokiej rozdzielczości tylko w dwóch przypadkach, a Huaweia Mate S z force touch… jeszcze nie ma.
 • Premiera Galaxy SIV
  Rok temu poznaliśmy Galaxy S3. Teraz Samsung przedstawia nowy, flagowy model swego smartfona. Oto Galaxy SIV. Ma być szybciej, lepiej i wygodniej. Oto, co potrafi ten telefon.