• Teatr
  Spektakl zatytułowany "K.", inspirowany osobą prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, pokaże w sobotę Teatr Polski w Poznaniu. Na scenie pojawią się także: "Donald, "Matka Prezesów" oraz "Duch Unii Wolności".
 • Na deskach Teatru Polskiego w Warszawie zadebiutował spektakl Juliusza Słowackiego "Mazepa" w inscenizacji Piotra Tomaszuka. Uroczystą premierę swoją obecnością zaszczyciło wiele osobistości świata kultury. Na widowni zasiedli między innymi Krystyna Mazurówna, Anna Seniuk, Magdalena Zawadzka, Agnieszka Grochowska, Andrzej Wajda i Maria Seweryn.
 • Krystyna Mazurówna i Jerzy Gruza
  W stołecznym Teatrze Polskim odbyła się premiera "Mazepy" Juliusza Słowackiego w inscenizacji Piotra Tomaszuka. To wielkie teatralne wydarzenie przyciągnęło najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny - nie celebrytów, ale naprawdę wielkie postaci. Zobacz, kto tam był!
 • Nagość w show Christiana Louboutina i kabaretu Crazy Horse
  Kobieca nagość, zmysłowy taniec i wysokie szpilki. Trudno o gorętszy show, przynajmniej, jeśli chodzi o dokonania… projektantów mody. Christian Louboutin - legendarny designer, twórca równie legendarnych butów na czerwonej podeszwie, po raz kolejny połączył siły ze słynnym paryskim kabaretem Crazy Horse. Nagie tancerki zaprezentowały się w słynnych szpilkach Louboutina. Oto zdjęcia gorącego show!
 • "Monsters. Pieśni Morderczyń" to najnowszy spektakl Sceny Kameralnej Teatru Rampa w Warszawie. W rolach głównych sztuki opowiadającej potwornej naturze kobiet-morderczyń wystąpią m.in. Dominika Łakomska, Dorota Osińska i Ewa Lorska .
 • Teatr Wielki w Poznaniu w piątek pokaże premierę "Jeziora łabędziego"
  Już w najbliższy piątek, Teatr Wielki w Poznaniu pokaże premierę słynnego baletu "Jezioro łabędzie" z muzyką Piotra Czajkowskiego. Jak zapowiadają realizatorzy, będzie to "innowacyjna wersja w poszanowaniu tradycji klasycznej".
 • Rok 2011 poświęcony był kobietom, teraz więc przyszedł czas na to, by uczcić płeć przeciwną. W Teatrze Wielkim w Poznaniu rok 2012 będzie "rokiem mężczyzn", w ramach którego zaplanowano aż siedem "męskich" premier na dużej scenie .