• baby shower Izabeli Janachowskiej
  Izabela Janachowska lada moment przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Z tej okazji tancerka zorganizowała dla swoich przyjaciółek baby shower. Samym przyjęciem oraz pięknymi prezentami, jakie otrzymała tego dnia, pochwaliła się właśnie w sieci.
 • Rodzice dają prezenty córce
  Drogie prezenty na Dzień Dziecka nie zastąpią maluchom kontaktu z rodzicami. Brak wspólnie spędzanego czasu może skutkować w przyszłości zaniżonym poczuciem własnej wartości, wrażeniem odrzucenia, a nawet uzależnieniem od używek. Zaniedbując relacje z dziećmi, tracą również rodzice – od maluchów otrzymują bowiem bezwarunkową miłość.
 • Zabawka interaktywna
  Przed zakupem interaktywnej zabawki dla dziecka, która łączy się z internetem, trzeba koniecznie sprawdzić jej producenta, politykę prywatności i bezpieczeństwa – przestrzegło w tym roku FBI. Taka niepozorna zabawka może zostać szybko i łatwo zhakowana albo – dzięki wbudowanym kamerom i mikrofonom – posłużyć jako urządzenie szpiegowskie, które będzie podsłuchiwać otoczenie dziecka. Nowoczesne, elektroniczne zabawki rejestrują i gromadzą też duże ilości informacji, które mogą zostać wykradzione albo użyte w niewłaściwy sposób.
 • Dziecko rozpakowuje prezenty
  Wraz ze zbliżającymi się świętami wielu rodziców staje przed trudnym zadaniem, jak mądrze wybrać prezent dla dziecka...
 • Mikołaj z rózgą
  Czy grożenie dziecku, że dostanie rózgę zamiast prezentów, to dobra metoda wychowawcza? Czy pociecha zmieni swoje zachowanie na lepsze, jeśli nie dostanie upominków od św. Mikołaja?
 • Piotr Kraśko, Hanna Gronkiewicz-Waltz
  Piotr Kraśko i jego żona, Karolina Ferenstein-Kraśko niedawno po raz trzeci zostali rodzicami. Pojawienie się na świecie ich maleńkiej córeczki, doceniła także prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz.
 • Zabawa
  Sklepowe półki uginają się od nadmiaru towarów, sprzedawcy kuszą wyjątkowymi promocjami, a reklamy na każdym kroku zachęcają do zakupu hitów sezonu. W gąszczu bogatej oferty trudno wybrać zabawkę, która oprócz atrakcyjnego wyglądu, będzie także spełniała funkcję edukacyjną. Zdaniem ekspertów, najlepiej sprawdzają się zabawki interaktywne, klocki, puzzle, pluszaki i odpowiednie zestawy pozwalające naśladować przedstawicieli różnych zawodów.
 • Prezenty na Dzień Ojca
  Dzień Ojca już 23 czerwca, a w związku z tym świętem nachodzą nas pytania, czym obdarować tatę, by sprawić mu przyjemność. Oto 5 inspiracji, które pomogą wam wybrać idealny prezent. Zobacz galerię!
 • Ulubione kolory ojców...
  W jaki sposób ojcostwo dodaje kolorów życiu? Dekoral Fashion postanowił sprawdzić to w ramach akcji Kolorowa Polska. Ulubionymi kolorami ojców okazały się: blue jeans, soczysta czerwień oraz czerń.  Najchętniej wybierana odzież jest czarna lub granatowa, podobnie jak i samochód...
 • Dziecko
  Najlepiej przed Bożym Narodzeniem zarobią mikołajowie z dużych miast. Za taką atrakcję w Warszawie średnio trzeba będzie zapłacić od 150 do nawet 200 złotych. Taniej jest w mniejszych miejscowościach, gdzie odwiedziny brodatego gościa można zamówić już za 30 złotych. Podobne różnice między miejscowościami dotyczą usług przedświątecznego sprzątania, zrobienia świątecznych zakupów czy gotowania.