• Zakochani
  14 lutego zakochani pod każdą szerokością geograficzną składają sobie życzenia i wręczają upominki. Podobnie będzie w Polsce. Jak wynika z ankiety Payback Opinion Poll (POP), ponad połowa Polaków uważa walentynki za miły zwyczaj, a 57% badanych ma plany związane z obchodzeniem tego święta.
 • Prezenty na Dzień Ojca
  Dzień Ojca już 23 czerwca, a w związku z tym świętem nachodzą nas pytania, czym obdarować tatę, by sprawić mu przyjemność. Oto 5 inspiracji, które pomogą wam wybrać idealny prezent. Zobacz galerię!
 • Farbka do ciała dla zakochanych o smaku czekolady, Kamasutra
  Pięknie zapakowana świeczka do masażu, opaska na oczy, wibrator czy inna zabawka dla dorosłych to sygnał, że walentynkowy wieczór chcesz spędzić zdecydowanie inaczej niż zwykle. To również inwestycja w wasz związek, którego częścią też jest seks. Mówienie, że wam na sobie zależy to jedno, a zaangażowanie się w podarowanie czegoś, co wniesie powiew radości i przyjemności w wasz związek to forma sztuki. Oto słodko-ostra lista najlepszych prezentów erotycznych na walentynki!
 • Narzędzia
  Lepszym prezentem na nadchodzący Dzień Ojca niż kosmetyki, krawat czy kolejna para skarpet mogą okazać się narzędzia do majsterkowania. Dalmierz, niwelator laserowy czy skrzynia o nietypowej konstrukcji mogą ucieszyć niejednego mężczyznę. Niezależnie od tego, czy lubi majsterkować, czy ma dwie lewe ręce, to takie gadżety wcześniej czy później okazują się przydatne.
 • Prezent dla twojej kobiety
  8 marca zbliża się wielkimi krokami. Macie już pomysł na prezent? Wybierając upominek dla bliskiej kobiety warto kierować się kilkoma prostymi zasadami.
 • Jajka Faberge
  Kosztowne prezenty kojarzą nam się raczej ze świętami Bożego Narodzenia, a nie Wielkanocą. Tymczasem w czasach carskiej Rosji to Wielkanoc była pretekstem do stworzenia jednych z najcenniejszych podarunków świata i jubilerskich skarbów - jajek Faberge.
 • Dzień Chłopaka już jutro a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Bez paniki, oto kilka podpowiedzi na to, jak uczcić ten wyjątkowy dzień i sprawić radość ukochanemu mężczyźnie.
 • Żeby znaleźć idealny prezent dla swojej wybranki, wystarczy wypełnić ankietę
  Jest wreszcie wybawienie dla panów mających problem ze znalezieniem właściwego prezentu dla swojej dziewczyny. Teraz zrobi to za nich nowa strona internetowa - Gift Side Story.