• Gadżety
  Zbliża się Dzień Chłopaka, a ty dalej nie wiesz, jaki prezent chciałbyś dostać? W tym roku warto zainwestować w prawdziwie męski gadżet, przydatny w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Sprawdźcie nasze 4 wyjątkowe propozycje!
 • Dzieci w strojach komunijnych
  Sezon komunijny czas zacząć. Przedstawiamy ranking topowych prezentów na komunię. „Topowych”, czyli najpopularniejszych, najbardziej wymarzonych, a często również – najdroższych… Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Co jest ostatnim krzykiem mody w dziedzinie komunijnych prezentów, a co było modne 20 lat temu? Przeczytaj!
 • Prezenty świąteczne dla dzieci
  Co roku rodzice zachodzą w głowę, jaki prezent sprawi największą radość ich dzieciom. Jednocześnie chcieliby przekonać pociechy do zabawek edukacyjnych. Zwykły miś czy samochodzik może rozwijać pomysłowość i wyobraźnię dziecka - przekonują eksperci.
 • Groźne zabawki. Czego lepiej nie kłaść pod choinką?
  Odpadające elementy, które dziecko łatwo może połknąć, długie sznurki, którymi może się udusić, ostre kaleczące krawędzie - tak wygląda połowa zabawek, które bada Specjalistyczne Laboratorium Badania Zabawek w Lublinie. Na co musisz zwrócić uwagę, zanim wybierzesz prezent?
 • "Małe żniwa" - tak producenci zabawek nazywają Dzień Dziecka
  "Małe żniwa" - tak producenci zabawek nazywają Dzień Dziecka. Na upominki dla pociech rodzice, dziadkowie i inni bliscy wydadzą fortunę. Co wybiorą i ile za to zapłacą?