• Kobieta dająca prezent mężczyźnie
  Dzień chłopaka już jutro. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, pomyśl o zegarku. Nie dość, że jest to uniwersalny prezent, który posłuży nawet przez kilka lat, to bez wątpienia jest najlepszą męską biżuterią. Setki marek, kolorów, funkcji, przeróżne ceny. Który wybrać, aby trafić z prezentem w sedno? Najlepiej dobrać zegarek do stylu i charakteru chłopaka, tak, aby jak najczęściej mógł go nosić.
 • Dmitrij Pieskow
  Rzecznik Kremla ma zegarek wart około 620 tysięcy dolarów. Napisał o tym na swoim blogu lider opozycji Aleksiej Nawalny.
 • zegarek marki Bulova
  Co łączy reprezentację olimpijską USA i piłkarską drużynę Manchester United? Odpowiedź jest prosta: sport i zegarek…Bulova. Choć marka słynie z bogatych zdobień i wykończeń, w swojej ofercie, zarówno w linii damskiej jak i męskiej, posiada modele w sportowym stylu.
 • Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Unitas 52950.41.21
  Nawiązując do jubileuszu marki oraz do swoich korzeni, Atlantic wyprodukował nowy zegarek Worldmaster 1888 „Lusso” Mechanical Unitas z oldschoolowym wnętrzem, czyli werkiem z ręcznym naciągiem, pochodzącym z zegarków kieszonkowych.
 • Dzieci w strojach komunijnych
  Sezon komunijny czas zacząć. Przedstawiamy ranking topowych prezentów na komunię. „Topowych”, czyli najpopularniejszych, najbardziej wymarzonych, a często również – najdroższych… Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Co jest ostatnim krzykiem mody w dziedzinie komunijnych prezentów, a co było modne 20 lat temu? Przeczytaj!