• Zawodnik Wisły Płock Cesar Nicolas Varela Batista
  W kończącym 10. kolejkę ekstraklasy meczu Cracovia przegrała 1:3 na swoim stadionie z Wisłą Płock. Drużyna Michała Probierza nie potrafiła odnieść zwycięstwa w ósmym kolejnym spotkaniu i z dorobkiem sześciu punktów zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. 
 • Bramkarz Wisły Kraków Michał Buchalik (P) oraz piłkarze Cracovii Miroslav Covilo (L) i Mateusz Szczepaniak (C)
  W meczu 5. kolejki ekstraklasy Wisła Kraków pokonała 2:1 Cracovię. „Biała Gwiazda” wygraną zapewniła sobie w końcówce, dzięki golom strzelonym przez Carlitosa. Wisła, która przerwała serię czterech derbowych meczów bez zwycięstwa, z dorobkiem 12 punktów awansowała na pierwsze miejsce w tabeli.
 • Michał Probierz
  Obecny system rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy wciąż dzieli. Zwolennicy podziału tabeli i punktów po części zasadniczej zwracają uwagę na większe emocje i bardziej wyrównaną walką. Przeciwnicy wskazują, że regulamin sprzyja słabszym i przypadkowym rozstrzygnięciom.
 • Zawodnik Wisły Kraków Paweł Brożek (L) i bramkarz Jagiellonii Białystok Bartłomiej Drągowski (C) podczas meczu grupy spadkowej piłkarskiej Ekstraklasy
  Piłkarze Wisły Kraków pokonali w piątkowym meczu na swoim stadionie Jagiellonię Białystok 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Paweł Brożek , który tym samym powiększył swój dorobek w ekstraklasie do 131. bramek.
 • Michał Probierz
  Michał Probierz na spotkaniu z zarządem Wisły Kraków podtrzymał swoją decyzję o rezygnacji z prowadzenia drużyny piłkarskiej. Ostatecznie umowę rozwiązano za porozumieniem stron - poinformował rzecznik klubu Adrian Ochalik.
 • Michał Probierz
  Tego nikt się nie spodziewał. Trener Wisły Kraków Michał Probierz podał się do dymisji podczas pomeczowej konferencji prasowej. Jego drużyna przegrała w spotkaniu piłkarskiej ekstraklasy w Gliwicach z Piastem 0:2.
 • Michał Probierz
  Trener piłkarzy Wisły Kraków Michał Probierz zdaje sobie sprawę, że coraz więcej ludzi domaga się jego dymisji. Zdaniem szkoleniowca, ostatnia słabsza postawa drużyny w lidze to m.in. przejściowy efekt odmłodzenia składu.
 • Maor Melikson
  To może być smutne lato dla kibiców Wisły. Działacze krakowskiego klubu robią wszystko, by w trakcie ostatnich dni okienka transferowego jak najwięcej zarobić. Cały czas jesteśmy gotowi na to, że jeśli otrzymamy dobrą ofertę, ktoś może odejść - potwierdza trener Michał Probierz.
 • Franciszek Smuda
  Franciszek Smuda od dłuższego czasu szuka miękkiego lądowania po Euro 2012. Jakiś czas temu mocno starał się o zatrudnienie w Wiśle Kraków. Hasło reklamowe obecnego selekcjonera reprezentacji było odważne.
 • Michał Probierz
  Dla niego każdy detal ma znaczenie. Trener Wisły Michał Probierz ustala taktykę nawet chłopcom do podawania piłek. W trakcie meczu Pucharu Polski z Lechem Poznań długo tłumaczył, jak powinni się zachowywać.