• Jak łagodzić objawy dysleksji?
    Dziecko ma trudności z czytaniem, rozumieniem sensu przeczytanego tekstu i zapamiętywaniem informacji? Robi błędy ortograficzne, a jego pismo jest trudne do odczytania? Nauczenie się tabliczki mnożenia sprawia mu ogromny problem? Warto skonsultować się ze specjalistą, który określi czy tego typu symptomy świadczą o dysleksji i w razie potrzeby podejmie odpowiednie działania.
  • Łysy
    Wypadanie włosów wiąże się z wieloma czynnikami. Aby skutecznie leczyć ten problem warto poznać jego przyczynę oraz dobrać odpowiednie preparaty powstrzymujące wypadanie włosów. Międzynarodowy koncern kosmetyczny BIOTA Laboratories dzięki unikalnemu połączeniu natury i doświadczenia naukowego opracował formułę, dzięki której już dziś możemy podjąć walkę z wypadającymi włosami. Efektywność działania produktów zauważyło aż 90% badanych!
  • Z szacunków wynika, że w ciągu najbliższych 50 lat liczba mężczyzn w wieku produkcyjnym zmaleje o prawie 24 mln.
    Problemy psychiczne mężczyzn są trudne do wykrycia i rzadko leczone - wynika z raportu o stanie zdrowia mężczyzn opracowanego przez badaczy pracujących dla Komisji Europejskiej. Postulują, by stan zdrowia Europejczyków poprawić m.in. rozszerzając zakaz palenia.