• Seks
  Jak pokazują wyniki badań przeprowadzonych w Szwajcarii kobiety także cierpią z powodu przedwczesnego wytrysku. Psycholog kliniczny na Uniwersytecie w Zurychu, Andrea Burri przeprowadziła badania nad 1500 kobietami z Meksyku, Włoch i Korei Południowej, z których wynika, że partnerki są sfrustrowane faktem, że ich partnerzy są zbyt pochłonięci własną (krótkotrwałą) przyjemnością.
 • Gdy mężczyzna ma problem z przedwczesnym wytryskiem...
  W Polsce 4 miliony mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Jednak tylko 9 proc. z nich zwraca się z tego powodu po pomoc do lekarza. Wielu z nich trafia na początku do lekarza pierwszego kontaktu. Warto już w gabinecie lekarza POZ odpowiednio zdiagnozować to zaburzenie. O roli lekarzy rodzinnych w diagnostyce przedwczesnego wytrysku na przełomie marca i kwietnia debatowali lekarze rodzinni i interniści w Poznaniu i Warszawie.
 • Męskie problemy
  Co znaczy urażona męska duma, czym jest zszargany honor i w jakim stanie jest męskie ego, kiedy przychodzi mu skonfrontować się z trudną rzeczywistością XXI wieku. Czy już nikt nie rozumie jak dziś cierpią mężczyźni? Tylko internauci potrafią zdobyć się na współczucie. Zobacz koniecznie!
 • Sypialnia
  Przedwczesny wytrysk to najczęstsza dysfunkcja seksualna u mężczyzn. Tylko 9% mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem zgłasza się do lekarza. Dlatego powstała kampania edukacyjna „Nie tylko moment”. Jak wygląda wizyta u lekarza? Jak się do niej przygotować? Na te i inne pytania odpowiada profesor Piotr Radziszewski, urolog, Kierownik Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
 • Łysy
  Wypadanie włosów wiąże się z wieloma czynnikami. Aby skutecznie leczyć ten problem warto poznać jego przyczynę oraz dobrać odpowiednie preparaty powstrzymujące wypadanie włosów. Międzynarodowy koncern kosmetyczny BIOTA Laboratories dzięki unikalnemu połączeniu natury i doświadczenia naukowego opracował formułę, dzięki której już dziś możemy podjąć walkę z wypadającymi włosami. Efektywność działania produktów zauważyło aż 90% badanych!