• Przedwczesny orgazm
  Badania przeprowadzone przez szpital Magalhaes Lemos w Portugalii objęły 510 kobiet. Aż 40 procent pań przyznało, że cierpi z powodu zaburzeń seksualnych, a 3 proc. określiło je jako przewlekłe.
 • Gdy mężczyzna ma problem z przedwczesnym wytryskiem...
  W Polsce 4 miliony mężczyzn ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Jednak tylko 9 proc. z nich zwraca się z tego powodu po pomoc do lekarza. Wielu z nich trafia na początku do lekarza pierwszego kontaktu. Warto już w gabinecie lekarza POZ odpowiednio zdiagnozować to zaburzenie. O roli lekarzy rodzinnych w diagnostyce przedwczesnego wytrysku na przełomie marca i kwietnia debatowali lekarze rodzinni i interniści w Poznaniu i Warszawie.
 • Sypialnia
  Przedwczesny wytrysk to najczęstsza dysfunkcja seksualna u mężczyzn. Tylko 9% mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem zgłasza się do lekarza. Dlatego powstała kampania edukacyjna „Nie tylko moment”. Jak wygląda wizyta u lekarza? Jak się do niej przygotować? Na te i inne pytania odpowiada profesor Piotr Radziszewski, urolog, Kierownik Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
 • "Muszę do toalety"
  20 procent kobiet przyznaje, że nigdy nie osiągnęło orgazmu. Jeśli wśród nich jest twoja partnerka, a ty powoli zaczynasz dostrzegać winowajcę w samym sobie... przeczytaj do końca. Oto 8 sytuacji utrudniających szczytowanie . Zobacz galerię!