• Anna Kalczyńska
    Prowadząca "Dzień Dobry TVN" wytknęła wpadkę kolegom z "Pytania na śniadanie". Ci nie pozostali dłużni i odwdzięczyli się drobną złośliwości. A wszystko zaczęło się od ... motyli w brzuchu.
  • "Pytanie na śniadanie", czyli poranna audycja TVP2, już niebawem zniknie z anteny. Fanów uspokajamy, będzie to jedynie wakacyjna przerwa w emisji. Jesienią program powróci do telewizyjnej Dwójki.
  • Wszystkie programy śniadaniowe, największych polskich stacji telewizyjnych, zanotowały tej jesieni słabsze wyniki oglądalności niż rok temu. Największą popularnością wśród widzów cieszy się "Dzień Dobry TVN", najsłabiej wypada "Kawa czy herbata?".
  • Z porannym programem TVP2 "Pytanie na śniadanie" pożegnali się już Agnieszka Szulim, Beata Sadowska i Wojciech Jagielski. Niestety, jak donosi "Fakt" to nie koniec rozstań z prezenterami. Kolejną prowadzącą, która już nie pojawi się w śniadaniowej audycji ma być Grażyna Torbicka.
  • Jak informuje Super Express, Alicja Resich-Modlińska straciła pozycję szefowej redakcji porannej audycji Dwójki "Pytanie na śniadanie". Według informacji se.pl, nieoficjalnym powodem tej decyzji były niskie wyniki oglądalności programu zarządzanego przez dziennikarkę.
  • W ostatnim czasie plotkarska prasa donosiła, że Hubert Urbański stracił posadę prezentera w śniadaniowym programie "Pytanie na śniadanie". Tymczasem Alicja Resich-Modlińska zapewnia, że doniesienia o zniknięciu Urbańskiego z porannej audycji Dwójki są nieprawdziwe.
  • Obecnie Telewizja Polska oferuje swoim widzom dwa programy śniadaniowe, emitowane przen TVP1 i TVP2. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, stacja rozważa pewne zmiany, polegające na likwidacji nadawanego w soboty i niedziele "Kawa czy herbata" i powołanie w jego miejsce weekendowego "Pytania na śniadanie".